Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100338 Library:100505 in /var/www/vhosts/estimtoptancilar.com/httpdocs/connectdb.php on line 2
ESTİM Eskişehir Toptancılar İş Merkezi
 
Hizmetler

           

GÜVENLİK HİZMETLERİ

                    Sitemiz  500x 500 metre  boyutlarında olup dört tarafı  1.5 m   beton direk ve üzeri üç sıra dikenli telle çevrilmiş  bulunmakta,  giriş ve çıkışlar  tek bir kapıdan kotrollü olarak yapılmaktadır.  Nizamiye kontrolünde 48 saat nöbet tutan tam donanaımlı    silahlı özel güvenlik  tarafından  konrol edilmekte,  ayrıca gündüz ve gece   ikişer kişilik özel güvenlik devriyemiz bulunmkatadır.

                    Ayrıca sitemizin güvenliğinin sağlanması için  ihalesi yapılmış , mobese türünde gece görüşlü son sistem kameralı kontrol sistemleri de yakın zamanda konumlandırılacaktır.

YANGINA İLK MÜDAHALE EKİPMANLARI

                    Sitemizin yangına karşı korunma tedbirleri bilindiği üzere ; Büyükşehir Belediyesi itfaiye hizmetleri ile  işyerlerinin açma ruhsatı alımı sırasında zorunlu tutulan bazı koruyucu yangın ekipmanları ile   yapılmaktadır. Bütün bunlara ilaveten  sitemizin kullanma suyu ana borularına monte edilen  12 adet  YANGIN HİDRANTI  denilen ve itfaiyenin yangın esnasında basınçlı su aldığı  vana da diyebileceğimiz  sistemlerimiz vardır ve faaldir.

                    İdaremiz bunlara ilaveten yangın hidrantlarının hemen yanlarına birer adet  yangın dolabı yaptırmış ve bu yangın dolaplarını da sitedeki yapı bloklarına  yetişebilecek noktalara koymuştur.(12 adet) Yangın dolaplarında  yangına hemen müdahale edilmek üzere ;  yangın hidrant anahtarı (Yangın hidrantından su almak için  hidrantı açmak üzere), ve yangın yerine ulaşabilecek  yeterli boyda yangın  hortumu  koymuştur.

GENEL HİZMETLER

                  Sitemizde bulunan   yeşil alanların  krunması , bakımı  , temizlenmesi için   3 kişilik  bahçıvan ekibimiz bulunmakta sair zamanlarda bu elemanlar  cadde lerin kağıtlarını da temizlemektedirler.

TEKNİK GENEL HİZMETLER

                  Bildiğiniz üzere  elektrik ve kullanma suyu  aboneliği  ve  satışı  kooperatifimiz tarafından yapılmakta , hat bakımı  ve bu konudaki tamir ve bakım işleri de bir elektrik mühendisi ile bir makine teknikeri tarafından yapılmaktadır. Kullanma suyu olarak  sistemde  bulunan su 85 metre derinden  çıkarılmakta ve   sisteme verilmektedir.  Suyumuz aylık periyotlar halinde  ve gerektiğinde halk sağlığı laboratuvarında   kimyasal ve bakteriyolojik kontrollerden geçirilmektedir.

                      

 

 

 
 
Anasayfa | Hakkımızda | Yönetim | Firmalar | Yapısal Özellikler | Hizmetler | Yerleşim Planı | Foto Galeri | İletişim         © 2024 ESTİM